Als klant van True Legends staat jouw behoefte centraal! Binnen True Legends creëren we de IT-Legends van de toekomst! Onze missie is om impact te maken bij onze opdrachtgevers om daarmee ook impact te maken binnen de maatschappij. Hiervoor werken wij samen met de meest ambitieuze en innovatieve legends. Dit zijn zowel startende als ervaren talenten. True Legends biedt diverse recruitmentoplossingen in de volgende specialisaties: Java, Cloud Computing, Data, Support Engineering en young professionals (0-3 jaar werkervaring binnen diverse richtingen in IT).

Need talent? We got IT!

Op zoek naar IT Talent? Neem contact op met een van onze accountmanagers en vraag naar de verschillende mogelijkheden voor een samenwerking.

Tim Denekamp

Support Legends

0633754658
tim.denekamp@truelegends.nl

Arjan
Exel

Cloud Legends

0645021278
arjan.exel@truelegends.nl

Willem
Bosch

Overig IT Talent

0615643969
willem.bosch@truelegends.nl

Laurens Muller

Java Legends

0614417227
laurens.muller@java-legends.nl

Michael Alvares

Data Legends

0646978522
michael.alvares@truelegends.nl

Irene Luijendijk

Young Legends

065343 1016
irene.luijendijk@truelegends.nl

Deze andere partijen gingen je voor: